Přeskočit navigaci

Tlumočení korejština

Tlumočení do korejštiny nabízíme jak konsekutivní, tak simultánní. Další službou je tzv. služba

Korejština on - line

Při této službě můžeme tlumočit telefonicky nebo prostřednictvím on-line komunikátorů jako je Skype, bez nutnosti fyzické přítomnosti překladatele z korejštiny na místě. U této služby je nutná domluva předem.

Po více jak 10-ti letech zkušeností a praxe v překladatelských a tlumočnických službách Vám můžeme nabídnout kromě klasických písemných překladů rovněž

tlumočení z korejštiny v prvotřídní kvalitě.

Překladatel z korejštiny – tlumočník z korejštiny

Tlumočením se obecně rozumí ústní překlad při dané obchodní schůzce či jednání nebo také při konání kongresu apod. K těmto úkonům je potřeba tlumočník korejštiny, který bude schopný pohotově překládat daný text. Naopak překladatelství je písemný projev, na který má překladatel korejštiny více času.

Tlumočení může být konsekutivní, tzn. tlumočení bez odposlechu, obvykle prováděné po vyslovení několika vět, často na obchodních schůzkách v kancelářích nebo během oběda či večeře. Tlumočník čeká, až se řečník vysloví a bezprostředně poté danou řeč přetlumočí.

Nebo tlumočení může být simultánní, tzv. kabinkové, které se provádí převážně na různých konferencích pro větší počet lidí, při použití sluchátek a mikrofonu. Simultánní tlumočník sedí v kabince a jeho tlumočení je pouštěno přes mikrofon do sluchátek posluchačů v reálném čase. Simultánní tlumočení je obvykle náročnější a proto i dražší. Vše se odvíjí podle aktuálních potřeb zákazníka. Ceny za provádění tlumočení naleznete zde: Překlady do korejštiny – ceník.